BĄDŹMY BLIŻEJ
WASZYCH OCZEKIWAŃ...

Filtry patronowe kasetowe Kraków

Filtry

Proces filtracji w znaczący sposób wpływa na wydajność każdego procesu. Sprostamy każdym wymaganiom, aby dostarczyć filtry zgodne z oczekiwaniami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo filtry wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu oraz życia codziennego. Filtry produkowane są z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów filtracyjnych, takich jak papiery filtracyjne, włókniny filtracyjne oraz siatki filtracyjne. Oferujemy także filtry wykonywane na zamówienie klienta.

Zapraszamy do kontaktu – dobierzemy odpowiedni dla Państwa rodzaj filtra.

Rodzaje filtrów w naszej ofercie

FILTRY PATRONOWE

W ofercie posiadamy filtry patronowe/poliestrowe stosowane w przemyśle. W ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz filtrów różniących się kształtem, mocowaniem czy wykonaniem materiałowym. Najczęściej spotykaną konstrukcją jest wkład filtracyjny typu DIN oraz jego pochodne.

FILTRY HYDRAULICZNE

W ofercie posiadamy certyfikowane filtry i wkłady filtracyjne do filtracji oleju. W ofercie znajdziecie Państwo filtry przepływowe, filtry ssawne oraz filtry do hydrauliki siłowej.

FILTRY ODKURZACZY PRZEMYSŁOWYCH

W ofercie posiadamy filtry do odkurzaczy, odkurzaczy przemysłowych oraz systemów centralnego odkurzania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych wydajnych filtrów.

FILTRY UKŁADÓW PALIWOWYCH

W ofercie posiadamy filtry paliwa stosowane w różnego rodzaju maszynach przemysłowych i rolniczych oraz samochodach. W ofercie znajdziecie Państwo dopasowane do Waszych potrzeb niezawodne filtry, które odznaczają się długim okresem ekspolotacji.

FILTRY DO OCZYSZCZANIA GAZU ZIEMNEGO

W ofercie posiadamy filtry do oczyszczania gazu ziemnego wykorzystywane w instalacjach gazowych oraz stacjach przesyłowych. Filtry te usuwają drobne cząstki oraz ciekłe zanieczyszcenia. W ofercie znajdziecie Państwo bardzo trwałe, wydajne i odporne na uszkodzenia mechaniczne filtry dopasowane do Państwa wymagań.

FILTRY PRZECIWPYŁKOWE

W ofercie posiadamy przeciwpyłkowe (antysmogowe) filtry samochodowe, a także filtry wykorzystywane do oczyszczania powietrza w budynkach przemysłowych, mieszkalnych czy instytucjach. W ofercie znajdziecie Państwo filtry, które z powodzeniem można stosować zarówno w nowych, jak i istniejących instalacjach oczyszczania powietrza.

FILTRY WODNE

W ofercie posiadamy filtry stosowane do filtrowania cieczy.Zastosowanie odpowiednich filtrów cieczy pozwala na ograniczenie zużycia m.im. chłodziw, a tym samym kosztów eksploatacji.

FILTRY DO PRZEMYSŁU TWORZYW SZTUCZNYCH

W ofercie posiadamy filtry wykorzystywane w przemyśle tworzyw sztucznych takie jak: filtry siatkowe oraz sita filtracyjne, odpowiednio dopasowane kontrukcyjnie do Państwa potrzeb.

FILTRY KOALESCENCYJNE

W ofercie posiadamy filtry koalescencyjne służące do usuwania ze sprężonego powietrza/gazów zanieczyszczeń, które powstały w trakcie procesu technologicznego. Stosowane głównie w układach chłodniczych oraz instalacjach wyłapywania oleju z powietrza – eliminacja mgły olejowej. W ofercie znajdziecie Państwo filtry koalescencyjne dokładne i zgubne, w zależności od wymaganego stopnia filtracji.

FILTRY DO TURBIN GAZOWYCH

W ofercie posiadamy filtry do filtracji powietrza w turbosprężarkach wirnikowych, pasujące do szerokiej gamy producentów oraz środowiska pracy turbiny gazowej. W ofercie znajdziecie Państwo filtry do statycznej, jak i pulsacyjnej filtracji powietrza dolotowego.

FILTRY KASETOWE /PANELOWE

W ofercie posiadamy filtry kasetowe, które znajdują zastosowanie w maszynach roboczych, systemach filtrowentylacji i instalacjach oczyszczania powietrza. W ofercie znajdziecie Państwo filtry w kilku wersjach konstrukcyjnych m.im. w metalowych obudowach , w całości z materiałów syntetycznych oraz z materiałów celulozowych.

FILTRY DO POJAZDÓW

W ofercie posiadamy filtry do samochodów, jak i różnego rodzaju maszyn rolniczych np.ciągników, kombajnów itp. W naszej ofercie znajdziecie Państwo odpowiednie do każdego typu pojazdu filtry oleju hydraulicznego i silnikowego, filtry paliwa, a także filtry powietrza i kabinowe. Pojazdy jako nieodzowna część przemysłu również zasługują na najlepsze filtry. Polecamy!
error: Content is protected !!